Muzia.cz doporučuje noty a zpěvníky

Alba FILMOVÝ KLAVÍR


Možná jste také slyšeli povzdech, že pokud si někdo chce zahrát filmovou hudbu, musí vybírat mezi zahraničními tituly. Dnes už to není tak docela pravda. Nedávno totiž vyšel již 2. díl alba FILMOVÝ KLAVÍR aneb melodie z velkých filmů pro malé pianisty. V nápaditých aranžích Radima Linharta si můžete zahrát na klavír melodie z filmů jako: Mrazík, Pat a Mat, Piráti z Karibiku, Mr. Bean, Sedm statečných, Ledové království, Sestra v akci Noc na Karlštejně a mnohých dalších. Podrobnosti o obou sešitech si můžete zobrazit kliknutím na příslušný obrázek níže.


Filmový klavír 1 | Noty | Radim LinhartV prvním díle najdete melodie z filmů: Pat a Mat (hudba Petr Skoumal), Mach a Šebestová (hudba Luboš Fišer), Králíci z klobouku (hudba Petr Skoumal), Mrazík (hudba Nikolaj Budaškin), Zdivočelá země (hudba Zdeněk Barták), Pohádky z mechu a kapradí (hudba Jaroslav Celba), Harry Potter (hudba John Williams), Piráti z Karibiku (hudba Klaus Badelt), Pán prstenů (hudba Howard Shore), Forest Gump (hudba Alan Silvestri), Mission: Impossible (hudba Lalo Schifrin), E. T. Mimozemšťan (hudba John Williams), Hra o trůny (hudba Ramin Djawadi), Růžový panter (hudba Henry Mancini), Poklad na stříbrném jezeře (hudba Martin Bőtcher), Sedm statečných (hudba Elmer Bernstein), Mr. Bean (hudba Howard Goodall)


Filmový klavír 2 | Noty | Radim LinhartDruhý díl obsahuje skladby: Ledové království, La La Land, Pearl Harbor. Titanic (My Heart Will Go On), Lví král (Can You Feel The Love Tonight), Gladiátor, Tenkrát na Západě, Ohnivé vozy, Fantastická zvířata a kde je najít (Newt Says Goodbye To Tina), Sestra v akci (I Will Follow Him), Vinnetou, Pyšná princezna (Rozvíjej se, poupátko), Tři oříšky pro Popelku (Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš?), Noc na Karlštejně (Lásko má, já stůňu), Chalupáři (Když máš v chalupě orchestrion)


Těšíme se na Vaše nákupy!
Váš Team Muzia.cz

« Zpět na výpis článků
Menu
Katalog zboží Katalog zboží