602412122
Napište nám kdykoliv! muzia.noty@gmail.com
Kategorie

Hudební nástroj Dětská pětidírková zobcová flétna

Kód produktuH-HFL1
DostupnostDostupné do 7 dnů
Cena celkem:vč. DPH
500 Kč
ks

Dětská pětidírková flétna je druhem zobcové flétny. Ve srovnání se sopránovou zobcovou flétnou je menší (22,5 cm) a její konstrukce vyhovuje lépe dětské ruce, proto se z hlediska prstové techniky snáze ovládá. Děti s touto flétničkou také dříve dosáhnou kultivovanějšího zvukového projevu. A v celodřevěné variantě, kterou nabízíme od výrobců Schneider nebo Hopf, je navíc krásná, děti si ji obvykle ihned zamilují.
Dětská pětidírková zobcová flétna je nedílnou součástí výuky nejmladších dětí podle FLAUTOŠKOLKY autorů Hany Šťastné a Jana Kvapila. Tento originální metodický koncept flétnové výuky předškoláků cílí na prožitek, nikoliv na výkon. Respektuje možnosti dětí daného věku nejen způsobem výuky, ale také volbou nástroje. Flautoškolka navazuje na obdobné kreativní koncepty škola hrou, ale přesto je zcela jedinečná a nezastupitelná.


Všechno o Flautoškolce a pětidírkové zobcové flétně včetně ukázkových stran ke stažení, a také podrobnosti o nástroji, najdete na www.flautoskolka.czNázev: Dětská pětidírková zobcová flétna |
Title: Dětská pětidírková zobcová flétna | (HFL 1)
Titel: Dětská pětidírková zobcová flétna | (HFL 1)
Autor/intepret: Hudební nástroj
Nakladatel/výrobce: Hopf / Schneider
Upřesňující informace: Hudební nástroj vhodný k titulu FLAUTOŠKOLKA
Parametry
  • Autor: Hudební nástroj
  • Záruka: 24