Kirschner Tomáš | Začínáme - škola hry na lovecké nástroje v ladění B - lesnice a borlice (+CD)

Výrobce
Thomas Music Publishing
Katalogové číslo
NT-009
Dostupnost
Skladem > 10 ks
(dostupné do 1 dne)
320 Kč

Popis produktu

Škola troubení na lesnici nebo borlici pro samouky je určena těm, kteří chtějí hrát a nemají možnost navštěvovat učitele. Publikace obsahuje CD s nahrávkami jednotlivých cvičení, aby šlo začít úplně bez hudebních znalostí. Škola neobsahuje žádné signály, ale naučí Vás hrát na lovecké nástroje, abyste pak už mohli hrát cokoliv.

Slovo autora

Vážení přátelé lovecké hudby,
Tuto školu jsem se rozhodl napsat proto, že mnoho zájemců o lovecké troubení nemá možnost navštěvovat učitele huby nebo hubení školu. Spousta z Vás již také není zrovna ve školním věku a mnohým brání ostych přihlásit se například do Klubu trubačů při ČMMJ bez znalosti alespoň základů. Název ZAČÍNÁME je proto namístě – pro zvládnutí školy už vám nebude nic bránit v dalším hráčském vývoji, jistě strhnete příkladem i kolegy myslivce ve Vašem sdružení, přihlásíte se na národní nebo mezinárodní soutěž a budete hrát lépe a lépe, tak jako mnozí pře Vámi.

MgA. Tomáš Kirschner
Narozen 1969 v Praze. Absolvent Pražské Konzervatoře ve třídě prof. Aloise Čočka a AMU ve třídě prof. Zdeňka Tylšara. Člen Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, žesťového kvinteta Bohemian Brass, kvarteta lesních rohů Corni di Praga a Loveckého tria PrahaNázev: Začínáme - škola hry na lovecké nástroje v ladění B - lesnice a borlice (+CD)
Autor/intepret: Kirschner Tomáš
Nakladatel/výrobce: Thomas Music Publishing

ISBN: M-706529-03-5