Kvapil Jan, Kvapilová Eva | Flautoškola 1. díl - Metodický sešit pro učitele - Metodická příručka

SLEVA 7%
Výrobce
Bärenreiter Praha
Katalogové číslo
H8013
Dostupnost
Skladem 2 ks
(dostupné do 1 dne)
295 Kč
274 Kč

Popis produktu

Kvapil Jan, Kvapilová Eva

Druh publikace: metodická příručka
Nástrojová skupina: KNIHA
Jazyk publikace: cz.

Dvoudílná moderní učebnice, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let a jejich pedagogům. Kromě nápadů a zkušeností z praxe autorů čerpá inspiraci ze zkušeností předních světových pedagogů a z osvědčených zahraničních škol vydávaných v zemích s významnou tradicí hry na zobcovou flétnu (Nizozemí, Německo, Anglie). Hravou formou a za pomoci písniček, her, neobvyklých zvuků, rozmanitých cvičení a dětských ilustrací seznamuje malé hráče se základními technickými i hudebními návyky.

Metodické sešity pro učitele přinášejí podrobný popis práce s učebnicí a mnoho podnětů a nápadů pro výuku hry na zobcovou flétnu v malých skupinách.

Jan Kvapil
studoval hru na zobcovou flétnu u C. van Heerden na konzervatoři v Linci a u P. Holtslaga na Royal Academy of Music v Londýně, svá studia završil získáním pedagogického diplomu Licenciate of the Royal Schools of Music (Londýn, 2001). Vystupoval a nahrával s předními českými ansámbly staré hudby. Intenzivně se věnuje pedagogické práci - vyučuje na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, První víkendové škole hry na zobcovou flétnu, jejímž je ředitelem, a na kursech a seminářích po celé naší vlasti (Zlín, Olomouc ad.).

Název: Flautoškola 1. díl - Metodický sešit pro učitele
Druh publikace: Metodická příručka
Autor/intepret: Jan Kvapil, Eva Kvapilová
Nakladatel/výrobce: Bärenreiter Praha

EAN: 9790260105072
ISBN: 979-0-2601-0507-2