602412122
Napište nám kdykoliv! muzia.noty@gmail.com
Kategorie

Stachak Tatiana Kytarová první třída (Gitarová prvá trieda) Noty na kytaru

Kód produktuH8031
EAN kód9790260107106
Dostupnost Dostupné do 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
383 Kč 395 Kč
ks

ČESKO-SLOVENSKÉ VYDÁNÍ.
Kytarová první třída, 1. díl dvoudílné učebnice, je určena pedagogům a jejich žákům v prvních ročnících ZUŠ.Moderní učebnici charakterizuje kreativní přístup ve všech směrech. Nabízí široký výběr jednoduchých skladbiček či známých písniček a cvičení, která jsou zaměřena na řešení jednotlivých technických problémů, ale nejsou samoúčelná. Nenásilnému rozvíjení technických dovedností žáka pomáhá logické řazení výukového materiálu se stoupající náročností na hráčské dovednosti malého kytaristy.
Novátorský přístup kytarové školy Tatiany Stachak spočívá především v aktivním zapojení pedagoga do hry od první hodiny výuky. Žák hraje v duu se svým učitelem již na prázdných strunách a takto chytře podchycený zájem dítěte se nemíjí účinkem: od prvního doteku s kytarou se tak zábavnou formou rozvíjí rytmické a harmonické schopnosti dítěte a také jeho přirozená muzikalita. K dalším výborným motivačním nápadům Tatiany Stachak patří metoda, jak naučit dítě improvizovat.
Přitažlivost výuky podle Kytarové první třídy zvyšuje její mimořádně nápadité výtvarné řešení. Učebnice o 128 stranách je vybavena bohatými barevnými ilustracemi, které vhodně doplňují její hudební obsah. Navíc - noty i slova jsou tištěna ve větší velikosti než je obvyklé a dětem se tak lehčeji a příjemněji čtou. Pro rychlou orientaci v publikaci jsou některá cvičení a skladbičky podbarveny a nechybí ani vysvětlující ikonky.
Učebnici je možné zakoupit též s kompaktním diskem obsahujícím 28 sólových skladbiček pro malého kytaristu a 20 skladbiček pro kytarové duo - najdete v naší prodejně pod katalogovým číslem H8031ncd.Název: Kytarová první třída (Gitarová prvá trieda) | Noty na kytaru
Title: Kytarová první třída (Gitarová prvá trieda) | Sheet music for Guitar (H 8031)
Titel: Kytarová první třída (Gitarová prvá trieda) | Noten für Gitarre (H 8031)
Autor/intepret: Stachak Tatiana
Editor: Kowalczyk Marcin
Ilustrátor: Flis Malgorzata
Jazyk: cz, sk
Počet stran: 126
Nakladatel/výrobce: Bärenreiter Praha
Parametry
  • Autor: Stachak Tatiana
  • ISBN: 979-0-2601-0710-6
  • Záruka: 24