Vozar Martin | Hudební nauka 4 - pracovní sešit

Výrobce
Talacko
Katalogové číslo
TE0089
Dostupnost
Skladem 4 ks
(dostupné do 1 dne)
85 Kč

Popis produktu

Velmi vhodně metodicky sestavený pracovní sešit, který přihlíží k dětskému věku. Vychází z postupného rozvoje matematických, paměťových, logických, sluchově analytických a tvůrčích schopností dětí. Názorně a bezpečně učí (nejen) malé muzikanty pravidlům jízdy po hudebních křižovatkách.

Všechny pracovní sešity Martina Vozara vycházejí z jeho dlouholetých pedagogických zkušeností na ZUŠ. Výukové materiály Martina Vozara jsou u žáků i pedagogů velmi oblíbené pro komplexní pojetí problematiky hudební teorie, ale také příznivé ceny jednotlivých sešitů.

Dělí se na několik řad s praktickým využitím v základních školách, základních uměleckých školách, mateřských školách, na gymnáziích a dalších typech hudebních škol. Toto dělení však není zdaleka striktní, záleží na vyučujícím pedagogovi, se kterou řadou se mu bude dobře pracovat. Znalosti ze sešitů využijí také ti, kteří by si rádi zpětně osvěžili vědomosti z hudební teorie.
HUDEBNÍ NAUKA - skládá se z 6 dílů a z rozšiřujícího sešitu PŘÍKLADY Z HUDEBNÍ TEORIE. Prvních pět dílů vydáno také ve slovenštině.
HUDEBNÍ NAUKA PRO ZUŠ - je tvořena 6 díly. Respektive přípravným dílem POJĎME SI HRÁT a dalšími navazujícími pěti pro 5 ročníků ZUŠ. Rovněž je doporučeno rozšířit ji o PŘÍKLADY Z HUDEBNÍ TEORIE.
HUDEBNÍ VÝCHOVA - 2 na sebe navazující díly jsou vhodné například pro 2. stupeň ZŠ a první ročníky osmiletých gymnázií
UČÍME SE NOTY POSLOUCHAT, PSÁT, ZNÁT - 3 sešity, které umožní nejmenším dětem citlivě vstoupit do světa hudby a jeho pravidel.

Více o obsahu prozradí obrázková galerie u vybraného produktu.Název: Hudební nauka 4 - pracovní sešit
Autor/intepret: Vozar Martin
Jazyk: cz
Počet stran: 84
Nakladatel/výrobce: Talacko

EAN: 9790706533605
ISBN: 979-0-706533-60-5